Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Porträtt av Nikolaus I, olja på duk, ca 90x70 cm
Krackeleringar, färgbortfall, senare spännram
490643
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här