Porträtt av Nikolaus I

Porträtt av Nikolaus I
Porträtt av Nikolaus I
Porträtt av Nikolaus I
Porträtt av Nikolaus I

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Porträtt av Nikolaus I, olja på duk, ca 90x70 cm

Krackeleringar, färgbortfall, senare spännram

490643

2017-10-08