Roberto Matta färgetsning
2017-10-08
490659
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, 91/100, färgetsning, ca 37,5x49 cm