Lasse Åberg färglitografi

Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): Cowboy, signerad Lasse Åberg, 40/175, färglitografi, ca 51x42 cm

490665

2017-10-08