Servisglas Odelberg Junior
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SERVISGLAS, Odelberg Junior, 48 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 12 vinglas(höjd ca 16), 13 snapsglas, 3 dessertvinsglas, 1 starkvinsglas, 6 likörglas, 13 sherryglas
Enstaka ej noterade obetydliga nagg kan förekomma
490667
2017-10-09