Servisglas Odelberg Junior

Servisglas Odelberg Junior
Servisglas Odelberg Junior
Servisglas Odelberg Junior
Servisglas Odelberg Junior

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SERVISGLAS, Odelberg Junior, 48 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 12 vinglas(höjd ca 16), 13 snapsglas, 3 dessertvinsglas, 1 starkvinsglas, 6 likörglas, 13 sherryglas

Enstaka ej noterade obetydliga nagg kan förekomma

490667

2017-10-09