Axel Axelson Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL AXELSON (1854-1892): ´´Venedig´´, signerad och daterad Axel Axelson -74, olja på duk, ca 30x25 cm

490671

2017-10-30