Andrea Fortini oljemålning

Andrea Fortini oljemålning
Andrea Fortini oljemålning
Andrea Fortini oljemålning
Andrea Fortini oljemålning
Andrea Fortini oljemålning
Andrea Fortini oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREA FORTINI (1902-1977): Sydländsk strandbild, signerad A Fortini, olja på duk, ca 40x50 cm

490675

2017-10-08