Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVEN WEIJSFELT, vas, unik, Gustavsberg, stengods, glasyr i blått och brunt, signerad S Wen Gustavsberg studiohand -87, diameter ca 25, höjd ca 6,5 cm
Kantens undersida med nagg
490679
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här