Swen Weijsfelt unik vas Gustavsberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN WEIJSFELT, vas, unik, Gustavsberg, stengods, glasyr i blått och brunt, signerad S Wen Gustavsberg studiohand -87, diameter ca 25, höjd ca 6,5 cm

Kantens undersida med nagg

490679

2017-10-09