Märten Eskil Winge Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTEN ESKIL WINGE (1825-1896): ´´Brita´´, signerad och daterad ME Winge -84, akvarell, ca 14x10,5 cm

490680

2017-10-30