Elisabeth Keyser Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELISABETH KEYSER (1851-1898): Händer, signerad E, Keyser, olja på duk lagd på pannå, ca 27x34 cm

490683

2017-10-30