Salvador Dali torrnålsetning med tryckt kolorering
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Paysage avec squelette", ur mappen Visions de Quevedo "Dalinian Fantasia", 1975, 78/300, torrnålsetsning med tryckt kolorering, ca 52x36 cm
PROVENIENS: Galerie Börjesson, Malmö
Ej examinerad ur ram
490686
2017-10-08