Salvador Dali torrnålsetning med tryckt kolorering

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Paysage avec squelette", ur mappen Visions de Quevedo "Dalinian Fantasia", 1975, 78/300, torrnålsetsning med tryckt kolorering, ca 52x36 cm
PROVENIENS: Galerie Börjesson, Malmö

Ej examinerad ur ram

490686

2017-10-08