Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRER, 10 st, 1800-tal, porträttmåleri, ovala, delvis signerade, akvareller, varierande mått

490689

2017-10-08