Ljusstakar 1800-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, Restauration, förgylld brons, dekor av växtornamentik, höjd 27,5

Slitage, delvis omförgyllda, en manschett med skada

490697

2017-10-13