Bengt Hedberg Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT HEDBERG (1868-1953): Utskick mot Observatorielunden, Norrmalm Stockholm, signerad och daterad B. Hedberg Nov -92, olja på duk, ca 48x32 cm

490701

2017-10-30