Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, s.k schwartzwaldur, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, slagfunktion, emaljerad urtavla med romerska siffror, ca 45x37 cm, uppdragsnyckel medföljer

Dekorskador

490703

2017-10-09