Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal art deco, skulptur i form av stående kvinnofigur i brons på marmorsockel, frostad glaskupa, höjd 51 cm
Bruksslitage
490704
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här