Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin
Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Par med barn, etsning, signerad Sandelin, provtryck, 23x18,5 cm

490716

2017-10-08