Björn Ekengren skulptur

Björn Ekengren skulptur
Björn Ekengren skulptur
Björn Ekengren skulptur
Björn Ekengren skulptur
Björn Ekengren skulptur
Björn Ekengren skulptur
Björn Ekengren skulptur
Björn Ekengren skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN EKENGREN, skulptur, signerad och numrerad 151/350, B. Ekengren, i form av ansikte, sandgjuten glasmassa, höjd 15,5 cm inklusive träsockel

490717

2017-10-12