Gottfrid Kallstenius Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

9 400 SEK

10 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Solbelysta tallar, signerad G. Kallstenius, olja på duk, 67x92 cm

490723

2017-10-30