Frey Hellman oljemålning

Frey Hellman oljemålning
Frey Hellman oljemålning
Frey Hellman oljemålning
Frey Hellman oljemålning
Frey Hellman oljemålning
Frey Hellman oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREY HELLMAN (1827-1887): Landskapsmotiv med fors, signerad och daterad F Hellman 1858, olja på duk, ca 39x42 cm

490724

2017-10-08