Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, balusterformad, famille verte, dekor av kartusch med figurscen resp. flodlandskap i emaljfärger, järnoxid samt sepia, höjd ca 24,5 cm
Lagningar
490730
2017-10-08