Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): Katt med mus, signerad Lasse Åberg, EA, färglitografi, ca 63x49 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Saknar glas, fläckar
490732
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här