Lasse Åberg färglitografi

Lasse Åberg färglitografi
Lasse Åberg färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): Katt med mus, signerad Lasse Åberg, EA, färglitografi, ca 63x49 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

Saknar glas, fläckar

490732

2017-10-09