Folke Andréasson oljemålning

Folke Andréasson oljemålning
Folke Andréasson oljemålning
Folke Andréasson oljemålning
Folke Andréasson oljemålning
Folke Andréasson oljemålning
Folke Andréasson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FOLKE ANDRÉASSON (1902-1948): Västkustmotiv,
signerad Folke Andreasson, olja på duk, 64x53 cm

Delvis med krackelyr, smärre färgbortfall

490733

2017-10-08