Salvador Dali skulptur "Carmen - Castanets"
Klubbat för:
20 000 SEK
25 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Carmen - Castanets", gjutarstämpel Scan, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 197/300, höjd 17,5 cm, med sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
490742
2017-10-08