Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Man i kappan", (Mannen i kappan, konstnären Arvid Knöppel, 1915, signerad Axel Fridell, samt signerad Fridell i plåten, II état, etsning, bildyta ca 18,7x14,2 cm

något gulnad

490744

2017-10-08