Bordsplateau rokokostil

Bordsplateau rokokostil
Bordsplateau rokokostil
Bordsplateau rokokostil
Bordsplateau rokokostil
Bordsplateau rokokostil
Bordsplateau rokokostil
Bordsplateau rokokostil
Bordsplateau rokokostil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPLATEAU, tenn, stämplad C G Ericson Arvika 1937, rokokostil, på lejontassar, höjd 3, 123x39 cm

Bruksslitage

490745

2017-10-08