Färglitografi bl a Sand

Färglitografi bl a Sand
Färglitografi bl a Sand

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄRGLITOGRAFI (1900-tal): Fågelmotiv, bl a signerde Lennart Sand, Staffan Ullberg, daterade 1961, 63/190, 43x53 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

490747

2017-10-09