Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÄRGLITOGRAFI (1900-tal): Fågelmotiv, bl a signerde Lennart Sand, Staffan Ullberg, daterade 1961, 63/190, 43x53 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
490747
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här