Kopparbalja

Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja
Kopparbalja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL, s.k. bykkärl, koppar, hänklar i smide, stämplad AGA, diameter ca 61 cm

Bucklor, kant med bristning

490756

2017-10-10