Tekokare Alessi

Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi
Tekokare Alessi

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

RICHARD SAPPER, "9091", tekokare, 2 st, Alessi, Italien, 1980-tal, rostfritt stål, höjd ca 20 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

490762

2017-10-09