Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
RICHARD SAPPER, "9091", tekokare, 2 st, Alessi, Italien, 1980-tal, rostfritt stål, höjd ca 20 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
490762
2017-10-09