Jordglob Selander

Jordglob Selander
Jordglob Selander
Jordglob Selander
Jordglob Selander
Jordglob Selander
Jordglob Selander

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, N Selander, svarvad fot, höjd ca 44 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

Bruksslitage

490766

2017-10-09