Bordsur I Louis XVI-stil

Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil
Bordsur I Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1900-talets första hälft, bronserad metall, ur uppburet av tre puttis, sockel i marmor, höjd ca 42 cm

urtavla med spricka och nagg, pendel finns

490771

2017-10-08