Grammofon

Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAMMOFON, Sterling, 1900-talets första hälft, fodral i betsat lövträ, invändigt märkt, höjd ca 30, 40x40cm, vev medföljer

LBruksslitage, liten ytskada, vev finns för avhämtning i Utlämningen

490778

2017-10-08