Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSSTÄLL, 2 st, BRICKBORD, 1900-talets mitt, rotting, ett ställ med råglasskiva, höjd 53, 50x28 resp 61, 45x28, 57, 44x31 cm
Bruksslitage
490780
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här