Tidningsställ brickbord rotting

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSSTÄLL, 2 st, BRICKBORD, 1900-talets mitt, rotting, ett ställ med råglasskiva, höjd 53, 50x28 resp 61, 45x28, 57, 44x31 cm

Bruksslitage

490780

2017-10-08