Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL XII:S DÖDSMASK, 1900-tal, gips, monterad, höjd ca 19 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Smärre nagg och ytskador
490799
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här