Karl XII:s dödsmask

Karl XII:s dödsmask
Karl XII:s dödsmask
Karl XII:s dödsmask
Karl XII:s dödsmask

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL XII:S DÖDSMASK, 1900-tal, gips, monterad, höjd ca 19 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

Smärre nagg och ytskador

490799

2017-10-09