Herbarium 1930-tal

Herbarium 1930-tal
Herbarium 1930-tal
Herbarium 1930-tal
Herbarium 1930-tal
Herbarium 1930-tal
Herbarium 1930-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERBARIUM, 1930-tal, svenska växter, med uppgifter om växtplats och insamlingsdatum, monterade på papper i folio
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

Ej genomgånget

490802

2017-10-09