Herbarium 1930-tal
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERBARIUM, 1930-tal, svenska växter, med uppgifter om växtplats och insamlingsdatum, monterade på papper i folio
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Ej genomgånget
490802
2017-10-09