Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BARBRO SPRINCHORN (1929-1973), matta, rölakan, Domherre, signerad AB MMF BS, ritad 1959, ca 194 x 131 cm
Slitage,blekt, smutsig/fläckar, ena kortsidan med slitna fransar/hörnskada
490804
2017-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här