Moccaskedar i sterlingsilver och emalj
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOCCASKEDAR, 9 st, KOMPOTTSKED, förgyllt sterlingsilver, KOMPOTTSKED, olikfärgade emaljskaft, David Andersen Norge, MOCCASKEDAR, 6 st, sterlingsilver, Danmark, längd ca 9-12,5 cm
Visst emaljslitage
490808
2017-10-08