Flaskställ pokaler vas i silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLASKSTÄLL, POKALER, VAS, CIGARETTETUI, SUPKOPPAR, silver, silvervikt ca 610 g

Slitage, bucklor

490811

2017-10-08