Ulf Hinders akvarell

Ulf Hinders akvarell
Ulf Hinders akvarell
Ulf Hinders akvarell
Ulf Hinders akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF HINDERS (född 1950): Hus och ballong, signerad och daterad Ulf Hinders 1986, akvarell, ca 22x22 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

490812

2017-10-09