Fat silver 1700-tal

Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal
Fat silver 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, silver, möjligen Tyskland, 1700-tal, otydligta stämplar, bär dateringen 1772, längd ca 19 cm

Lagning, bucklor, bristning

490813

2017-10-08