Lokor 1800-tal

Lokor 1800-tal
Lokor 1800-tal
Lokor 1800-tal
Lokor 1800-tal
Lokor 1800-tal
Lokor 1800-tal
Lokor 1800-tal
Lokor 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOKOR, 1 par, 1800-talets första hälft, polykromt bemålade, skuren dekor av hästhuvud, längd ca 65 cm

Slitage, torrsprickor

490818

2017-10-10