Vinglas Slottet Reijmyre
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REIJMYRE GLASBRUK, "Slottet", vinglas, 8 st., selterglas 6 st., design Tomas Harila Carlgren i samarbete med Lars Sjöberg, inspirerade av 1700-talsglas, klarglas med driven kant, vinglasensben med luftblåsa, höjd ca 10-16,5 cm
Smärre repor, ett selterglas med micronagg
490869
2017-10-09