Klubbat för:
1 600 SEK
1 200 SEK
RECHAUD, England, 1800-talets andra hälft, Sheffield, pläter, rikt dekorerad, höjd ca 19, längd 36 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm
Ytslitage
490873
2017-10-09