Rechaud Sheffield

Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield

Klubbat för:

1 600 SEK

1 200 SEK

RECHAUD, England, 1800-talets andra hälft, Sheffield, pläter, rikt dekorerad, höjd ca 19, längd 36 cm
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

Ytslitage

490873

2017-10-09