Tappkranar för whisky

Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky
Tappkranar för whisky

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAPPKRANAR, med ställ, för whisky, 1900-tal, metall
PROVENIENS: Jean Jahnsson, van der Noothska Palatset Stockholm

490880

2017-10-09