Karmstolar 1 par Louis XV-stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis quinze-stil, skuret lövträ, nyklädda i svart tyg, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

490889

2017-10-09