Kandelabrar brännförgylld brons empire

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

23 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets första hälft, empire, brännförgylld brons, för fyra ljus vardera, dekor med akantusblad och lejontassar, höjd 37,5 cm, 2 ljussläckare

490903

2017-10-10